Anmälda

Anmälda Decembercupen 2017
(Endast tävlande som betalt anmälningsavgift förs upp på denna lista).

  • Sista anmälningsdagen är 15 november. Sista dag att betala anmälningsavgiften är 17 november. Efter dessa datum accepteras inte anmälan eller betalning (det går alltså INTE att betala vid registreringen!).

Klasser Lördag

Women’s Physique -163 cm
Amela Bajramovic
Susanne Johansson Vaara

Women’s Physique + 163 cm
Sabina Andersen
Malin Axelsson

Classic Bodybuilding -180 cm
Martin Lönegren
Dan Eriksson
Jalal Yassine
Andreas Söderlund
Jens Hartler
Nicolas Rivera
Anders Kluvanec
Linus Lexman
Aws Abu Ali
Patrik Strandberg
Johannes Killman
Sufian Buba
Marcus Ahlström
Hosam Rajjoub
Marcus Ahlström

Classic Bodybuilding +180 cm
Michael Fransson
Christian Nyquist
Adam Hamrö
Kim Arvidsson
Karol Krevallt
Robert Dibell
Victor Nylander
Kenny Sydhagen
Bo Granat

Body Fitness -158 cm
Emma Ljunggren
Frida Karlsson
Rebecca Lundgren
Josefine Sinclair

Body Fitness -163 cm
Liza Jansdotter
Stephanie Löfgren
Gitt Sjöberg
Erica Weidenstolpe
Angela Berggren
Cecilia Hedberg
Anna Smid

Body Fitness -168 cm
Hanna Mattisson
Malin Lindberg
Karolin Laudon
Victoria Viden
My Wennerström
Victoria Vidén
Anna Gustavsson
Elina Lindroth
Pernilla Valsinger
Malin Mileus

Body Fitness +168 cm
Sara Berglund
Matilda Ebbesson
Jenny Packalén
Hanna Nyberg
Alexandra Andersson
Maria Johansson
Jennie Helmersson

Bodybuilding Junior -80 kg
Rasmus Olsson

Bodybuilding Junior +80 kg
Victor Nylander
Marcus Björk
Gustav Silversand
Jesper Jylhänlahti

Bodybuilding Senior Öppen
Niklas Janfjord
Ajmair Sangha
Hosam Rajjoub
Jesper Jylhänlahti
Albin Stolt
Mohamad Wissam Tahhan

Bikini Fitness Junior -168 cm
Josefine Söderberg
Julia Elfving
Zahra Ibrahim
Monica Jonsson
Mimmi Sverdrup
Jessica Madsen
Elina Dahlgren
Emma Hammarbo
Isabell Kuz
Elina Dahlgren
Suzanna Anzén
Hanna Johansson
Ewelina Aronsson
Josefine Ranström
Hanna Johansson

Bikini Fitnes Junior +168 cm
Matilda Lundin
Emma Lingman
Lisa Rieden
Matilda Isaksson
Freja Hofer

Men’s Physique Junior Öppen
John Hansson
Hasan Alshami
Thomas Nguyen
Niklas Persson
Hampus Botvid
Fredrik Sjögren
Filip Corin
Anton Vestergård
Emil Zundja
Filip Corin
Marcus Nordbladh
Albin Björck
Christoffer Sundbom
Sebastian Fröberg
Dorian Pavlovic
Hamed Traore
Sebastian Fröberg
Marcus Nordbladh
Kamil Bawa Musah
Ahmed Shameel
Tim Hansen
Islam Ali
Sukhum (Billy) Chailak

Klasser Söndag

Athletic Fitness Dam -165 cm
Victoria Andersson
Anna Maticic
Johanna Segerström
Irena Bliznac
Gabrielle Lindfors

Athletic Fitness Dam +165 cm
Louise Samuelsson
Susanna Törnblom
Melissa Olsson

Athletic Fitness Herr -180 cm
Andreas Dahl
Mikael Hamrin
Patrik Tall
Jesper Andersson

Athletic Fitness Herr +180 cm
Gustav Gunnarsson
Peter Granat

Bikini Fitness -163 cm
Madeleine Norén
Julia Elfving
Jenny Romare
Suzanna Anzén
Isabelle Sen
Isabell Kuz
Karolina Abran
Linda Nilsson
Marie Johansen
Camille Ridde
Dragana Stefanoska

Bikini Fitness -166 cm
Josefine Åstrand
Maria Rudebo
Lisa Swedenborg
Maria Rudebo
Josefine Söderberg
Josefine Ranström
Karolina Busznyák

Bikini Fitness -169 cm
Linda Breime
Jenny Andersson
Eleonore Landhage
Charlotte Stenberg
Painika Bagge
Caroline Lundgren
Caroline Gustavsson
Kikki Ivanoff

Bikini Fitness +169 cm
Isabella Hallberg
Desirèe Larsson Dahlberg
Erika Isaksson
Victoria Thornberg
Emma Bergendahl
Maria Sjöåsen
Tilda Sjöberg
Cecilia Malmqvist
Tilda Sjöberg
Amanda Lauritzen
Sophie Hederström
Elin Degerström
Stephanie Landeros Garcia

Men’s Physique -178 cm
Mikael Andersson
Martin Arvidsson
Timmy Buhre
André Virdebrant
Mattias Brockert
Jamal Al-jajeh
Patrik Lindholm
Jack Johansson
Christoffer Samuelsson
Tarek Slaimani
Suwe Sayavon
Christoffer Wetterholm
Thomas Nguyen
Ahmed Shameel
Hamed Traore
Kawar Rashid
Yameeen Mathiab
Niclas Carsten
Sukhum (Billy) Chailak

Men’s Physique -182 cm
Daniel Andersson
Noa Sandberg
Oscar Elias Davila
Mattias Jancauskas
Marcus Elsberg
Hampus Mårtensson
Christoffer Sundbom
Cesar Risco Alba
Per Rosenlind
Niclas Öberg
Mbaye Fall
Simon Jouchims
Adam Broberg

Men’s Physique +182 cm
Emil Karlsson
Robin Karlsson
Per Heydorn
Naser Ismael
Rolf Larsen
Björn Karlsson
Peter Granat
Emil Zundja
Ola Helmersson
Mohammed Al-Tekreeti